لوازم يدكي خودرو مجيد پارت  جوپرس جوپرس .

جوپرس

لوازم يدكي خودرو مجيد پارت

لوازم يدكي خودرو مجيد پارت وارد كننده و عرضه كننده لوازم يدكي انواع خودرو چيني مي باشد. قطعات عرضه شده اصل خودروساز مي باشد. اين قطعات به صورت تضميني عرضه مي شود. لوازم يدكي جيلي , لوازم يدكي ام وي ام , لوازم يدكي برليانس , لوازم يدكي ليفان , لوازم يدكي جك

 عمده محصولات يدكي ما مي باشد.

 

لوازم يدكي خودرو

 

نكات مهم در خريد لوازم يدكي خودرو: لوازم يدكي خودرو يكي از ضروريات در حفظ و نگهداري خودرو ميباشد و اينكه هميشه در تهيه لوازم يدكي بايد دقت لازم را به خرج داد تا قطعه يدكي كه تهيه ميكنيد اصل باشد .متاسفانه در بازار ايران گاها قطعات چيني درجه 2 و 3 به عنوان جنس اصل به مشتري فروخته ميشود.

و به علت آنكه مشتري توانايي تشخصي جنس اصل از تقلبي را ندارد با قيمت بالايي آن را تهيه ميكند و دل خوش از آنكه جنس اصلي تهيه كرده است براي تعويض قطعه تهيه شده با قطعه معيوب راهي تعميرگاه ميشود .پس از انكه كار تعويض قطعه به اتمام رسيد و خودرو تحويل مشتري شد او بر خودروي خود سوار ميشود به راه خود ادامه ميدهد اما به علت آنكه قطعه اي كه تهيه كرده بود داراي كيفيت پايين بوده پس از مدتي دوباره مجبور است به تعميرگاه مراجعه كند واقدام به تعويض قطعه معيوب كند.

لوازم يدكي خودرو

علاوه بر اينكه قطعه خراب شده هزينه مجدد براي صاحب اتومبيل خواهد داشت ممكن است به ساير قسمت هاي اتومبيل آسيب وارد كند و باعث خرابي ديگر قطعات شود،حتي ممكن است كه اين لوازم يدكي غير اصل به جان مسافران و راننده آسيب برساند
پس همواره كساني كه قصد تهيه لوازم يدكي خودرو را دارند بايد از مراكز مجاز اقدام به تهيه لوازم يدكي كنند تا از مشكلاتي كه در بالا ذكر شد جلوگيري كنند.


بهتر است براي خريد لوازم يدكي خودرو با كساني كه در اين كار هستند مشورت كنيد و ازآن ها بخواهيد اطلاعاتي در مورد تشخيص اصالت قطعه به شما بدهند همچنين توصيه ميگردد براي تهيه لوازم يدكي خودرو به يكي از نمايندگي ها مراجعه كنيد تا بتوانيد كالاي اصل بخريد هرچند كه تشخيص اصل يا تقلبي بود برخي كالا ها برايتان سخت خواهد بود و هميشه سعي كنيد از بورس اينگونه قطعات را تهيه كنيد مثلا اگر در تهران زندگي ميكنيد خيابان چراغ برق بورس لوازم يدكي خودرو ميباشد.

لوازم يدكي جيلي , لوازم يدكي ام وي ام , لوازم يدكي برليانس , لوازم يدكي ليفان , لوازم يدكي جك

مجيد پارت ارائه دهنده بهترين قطعات و لوازم يدكي خودرو در ايران. براي هماهنگي سفارش و خريد با ما تماس بگيريد.


برچسب: لوازم يدكي ام وي ام، لوازم يدكي برليانس، لوازم يدكي جك، اوازم يدكي جيلي، لوازم يدكي ليفان، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۲:۲۵ توسط:joopress موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :