شركت بازرگاني ترخيص كارا  جوپرس جوپرس .

جوپرس

شركت بازرگاني ترخيص كارا

 

به لطف الهي شركت ترخيص كارا با بهره از سوابق دانشي و تجربي دكتر محمد فرهي نژاد، با هدف ارائه خدمات بازرگاني بر پايه دانش روز به پشتوانه تحصيلات دكتري در رشته بازرگاني و بازاريابي و e-MBA بازاريابي در واردات و صادرات از بهترين دانشگاه هاي كشور و تجارب كاري در حمل و نقل بين المللي و سوابق مديريتي بازرگاني خارجي و داخلي در شركت هاي توليدي نام آشنا با كارنامه اي آزموده و تاييدات رسمي گمرك با شماره پروانه ۹۵۵۸۷۴۰ به عنوان , ترخيص كار و حق العمل كار رسمي گمرك ايران، با توجه به نياز بازار براي اولين بار به ارائه خدمات پايه و علمي در بازرگاني بين المللي به تجار و شركت هاي بازرگاني و توليدي پرداخته است.

بي شك ورود به امر تجارت، واردات و صادرات بدون انجام تحقيقات بازار و تحقيقات بازاريابي در اين دوره، كاري پر ريسك و محكوم به شكست مي باشد. بر اساس اين خدمات علمي و دانش بنيان مي توان قدم هاي بعدي را با اطمينان خاطر پيش برد. ارائه خدماتي همچون منبع يابي بين المللي و انجام مكاتبات و مذاكرات بين المللي از خدمات با ارزش افزوده بالاي اين مجموعه بوده كه به تمامي تجار گرامي پيشنهاد مي گردد. درعين حال انجام كليه فعاليت هاي روتين بازرگاني از كارت بازرگاني و ثبت سفارش كالا تا دريافت معافيت هاي گمركي، از دريافت مجوز واردات كالا و مجوز استاندارد تا استرداد حقوق گمركي مربوط به صادرات، اشراف به كليه رويه هاي گمركي از جمله ورود موقت و استفاده از كنوانسيون آ.ت.آ، حمل و نقل بين المللي با شيوه هاي پيچيده ي كراس استاف(Cross Stuff)  و سوييچ بي ال (Switch BL)، انجام امور اقتصادي و بانكي، دريافت ارز دولتي، حواله بانكي، گشايش اعتبار اسنادي، بيمه بين المللي و ترخيص كالا از گمرك در حورزه تخصص و فعاليت مجموعه ترخيص كارا مي باشد.

كارا يك بازرگاني و  ترخيص كالا مي باشد. عمده فعاليت هاي ما شامل ترخيص كالا از گمركات و بنادر ايران براي تجار ايراني و خارجي مي باشد.

همچنين يكي از وظايف شركت ثبت سفارش و واردات كالا مي باشد.  واردات كالا از چين , واردات كالا از تركيه

 از فعاليت هاي وارداتي مي باشد. ما همچنين سعي كرده ايم كه كارهاي آموزشي و مشاوره اي را نيز در دستور كار خود داشته باشيم.

مشاوره بازرگاني خارجي , مشاوره واردات , آموزش تجارت , آموزش صادرات و واردات , آموزش ترخيص كالا از گمرك  برخي از آموزش هاي ما به شركت ها و تجار مي باشد.

در عصر جهاني سازي، تمامي كسب و كارها ناگزير از فعاليت در محيط بين المللي و توجه به بازار هاي جهاني مي باشند. تغييرات محيطي كلان ناشي از اين روند جهاني امري اجتناب ناپذير است. امروز حتي شركت هاي خدمات محلي نيز از تغيير در تكنولوژي جهاني مصون نيستند. تجارت از ديرباز نقشي اساسي در انتقال فرهنگ و يكپارچه سازي جهان داشته است و ملل در جهت كسب سود ناگزير به صادرات و به اشتراك گذاري محصولات و تكنولوژي هاي تاثير گذار به ديگر نقاط جهان هستند.

اين عمل هر چند در ظاهر منتج به منافع مالي براي مخترع يا ملل پيشرو خواهد بود اما با ساز و كاري شگفت انگيز به سمت عدالت خواهي و به اشتراك گذاري منافع حاصل از تكنولوژي و افزايش رفاه جوامع پيش مي رود. تكنولوژي ها تنها چند سال در انحصار كشور صاحب حق اختراع مي مانند و بعد از مدتي به دليل هزينه اقتصادي بالاي توليد در كشور هاي توسعه يافته، ناگزير به توليد در كشور هاي در حال توسعه شده و بعد از مدتي حتي منجر به واردات از اين ممالك به كشور مادر مي گردند.

كشور هاي جنوب شرقي آسيا به موقع از اين فرصت بهره برده و با ايجاد اشتغال در ميان مدت و انتقال تكنولوژي در بلند مدت به رقيبي براي قدرت هاي جهاني مبدل مي شوند و اين نظام بي شك نظام پايدار و عدالت خواه است و اينچنان است كه به حكمت آيه شريفه :

*فانتشرو في الارض و ابتغوا من فضل الله –  در زمين منتشر شويد و از فضل خداوند طلب نماييد

پي ميبريم كه فضل خدواند متعال در گشودن درها و هم سويي با تجارت و جهاني سازي بسيار پيش تر از اين تئوري هاي اقتصادي فرامين خود را در اين مهم بيان داشته است.

شركت خدمات بازرگاني ترخيص كارا

 واردات كالا يكي از مهمترين موضوعات در بازرگاني بين المللي است. بسياري از شركت ها بخشي از منابع مورد نياز خود را از طريق واردات و بازارهاي بين المللي با كمك شركت هاي بازرگاني صادرات و واردات از جمله شركت خدمات بازرگاني ترخيص كارا تامين مي كنند. شركت بازرگاني واردات و صادرات ترخيص كارا در حوزه واردات كالا براي تامين نياز شركتهاي بازرگاني واردات و صادرات و بازارهاي داخلي فعاليت مي نمايد. در ادامه با عمده فعاليت ها و خدمات بازرگاني و خدمات شركت بازرگاني واردات ترخيص كارا آشنا خواهيم شد.

 

تحقيقات بازار و بازارشناسي

شركت بازرگاني واردات ترخيص كارا با اتكا به پشتوانه علمي خود در حوزه خدمات بازرگاني و بازاريابي به يكايك فعالان در حوزه تجارت و كسب و كار پيشنهاد مي نمايد از انجام هرگونه سرمايه گذاري بدون تحقيقات بازار اجتناب نمايند. شناسايي نياز بازار و روند هاي آتي با توجه به تأمين كنندگان رقيب و آناليزهاي مربوط به زمان، هزينه واردات كالا و ترخيص و اطمينان از تامين كنندگان خارجي و آناليز كيفيت و توجه به بازرسي هاي پيش از خريد كالا از خارج و خريد كالا از چين از كشور مي تواند شركت هاي واردات و صادرات را در اين خصوص ياري نمايد.

تحقيقات در حوزه ي بازارشناسي داخلي و در خصوص بازار هاي بين المللي از خدمات بازرگاني ارائه شده در شركت ترخيص كارا مي باشد.

 

شركت بازرگاني

منبع يابي

در صورتي كه شركت بازرگاني واردات محترم تصميم به واردات كالا گرفته و از توجيه پذيري اين امر با انجام تحقيقات لازم اطمينان پيدا كرده است، بايد به منبع يابي يا انتخاب چندين تأمين كننده يا فروشنده بين المللي مطرح و قابل اتكا اقدام نمايد. شركت بازرگاني واردات و صادرات ترخيص كارا با توجه به پتانسيل هاي علمي و روابط قوي و سوابق در واردات از چين و خريد از چين، واردات از تركيه و واردات از اروپا در اين حوزه مي تواند به اين امر مبادرت نموده و تامين كنندگان موثق را معرفي نمايد. اين فرآيند در دو مرحله صورت مي پذيرد:

 ۱: بررسي اوليه فروشندگان يا تأمين كنندگان

۲: اعتبار سنجي شركت هاي واجد شرايط

كيفيت كالاي مورد نظر جهت واردات كالا ، قيمت كالاي وارداتي و شهرت برند كالا از جمله عوامل مهم و قابل توجه در منبع يابي است.

خدمات ثبت سفارش | ثبت سفارش وزارت بازرگاني | شركت ثبت سفارش بازرگاني

مذاكرات و مكاتبات بازرگاني براي خريد كالا از خارج از كشور و واردات كالا

مذاكرات قوي با هدف اخذ امتياز بيشتر يكي از مهم ترين عناصر تجارت در بازرگاني بين الملل محسوب مي گردد. شركت واردات صادرات با عقد قرارداد منسجم و دقيق، منافع آتي خويش را در خريد كالا از خارج تضمين مي نمايد. اين مهم با توجه به وجود دانش و تخصص كافي و نمايندگي هاي شركت بازرگاني واردات و صادرات ترخيص كارا در كشور چين، تركيه و آلمان جهت واردات از چين ، خريد از چين و واردات از تركيه و واردات از اروپا به صورت كامل امكان پذير مي باشد.
معمولا موضوعاتي از قبيل قيمت كالا، تخفيف، كميت و كيفيت كالا، نوع حمل بين المللي، بيمه كالا در واردات كالا، تاريخ تحويل كالا و … از موضوعات مورد بحث مي باشند. البته در موارد كوچك مذاكرات به صورت تلفني و از طريق ايميل صورت مي پذيرد.
معمولا بعد از عقد قرارداد مرحله ي صدور پرفرما صورت مي گيرد. شركت بازرگاني واردات صادرات ترخيص كارا در اين خصوص نيز تخصص و الزام كافي را جهت ارائه خدمات بازرگاني به شركت هاي واردات و صادرات و بازرگانان گرامي ارائه مي نمايد.

 

ثبت سفارش كالا

ثبت سفارش واردات در سامانه ثبت سفارش بازرگاني و سامانه جامع تجارت ايران

شركت وارد كننده كالا پس از دريافت پرفرما، طبق ماده هشت قانون واردات و صادرات بايد نسبت به دريافت مجوز واردات يا ثبت سفارش كالا اقدام نمايد. اين امر در واقع جواز وزارت صنعت، معدن و تجارت براي واردات كالا مي باشد. بنابراين پيشنهاد مي گردد شركت بازرگاني صادرات و واردات پس از ثبت سفارش كالاهاي وارداتي اقدام به پرداخت و انتقال ارز نمايد تا مشكلي از بابت ممنوع بودن واردات كالا وجود نداشته باشد. شركت خدمات بازرگاني واردات و صادرات ترخيص كارا در پروژه هاي وارداتي خود به اين مسئله توجه نموده و به شركت هاي واردات و صادرات گرامي نيز توصيه مي نمايد كه شرط نهايي كردن قرارداد يا پرفرما را منوط به دريافت مجوز ثبت سفارش بازرگاني كالا در نظر بگيرند. مجموعه ترخيص كارا با انجام امور ثبت سفارش واردات در سامانه ثبت سفارش وزارت بازرگاني و همچنين در سامانه جامع تجارت ايران، تأييد كارشناسان بازرگاني در وزارت صنعت، معدن و تجارت را در حداقل زمان دريافت مي نمايد.

شركت خدمات بازرگاني , شركت بازرگاني

اخذ ديگر مجوز هاي واردات كالا

علاوه بر مجوز واردات كالا با عنوان ثبت سفارش بازرگاني، در برخي موارد بايد مجوز ساير نهاد ها (اعم از مجوز وزارت بهداشت، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مجوز سازمان استاندارد، مجوز سازمان تنظيم مقررات راديويي و …) را نيز براي واردات برخي كالا ها دريافت نمود. با توجه به اهميت و گاهي پيچيده بودن دريافت مجوزهاي واردات كالا، شركت واردات و صادرات ترخيص كارا به شركت هاي وارداتي گرامي پيشنهاد مي نمايد پيش از پرداخت هرگونه وجه در خصوص اين خدمات بازرگاني از جلسات مشاوره اي شركت بازرگاني واردات كارا بهره ببرند.

شركت ترخيص كارا ارائه كليه امور اقتصادي از جمله خدمات بانكي، حواله هاي ارزي، حواله هاي بانكي، تخصيص ارز دولتي، انتقال ارز به بانك هاي اقصي نقاط جهان، گشايش اعتبارات اسنادي (LC) بسته به شرايط قيد شده در پرفرما و قرارداد تجاري نوع انتقال ارز و پرداخت بين المللي را براي شركت هاي صادرات و واردات گرامي مقدور مي سازد.

بيمه كالا

بيمه كالا در واردات كالا

شركت بازرگاني و ترخيص كالاي كارا كليه خدمات بازرگاني جهت انجام بيمه كالا با هر سه كلوز A, B, C را براي محموله هاي وارداتي به عهده مي گيرد.

بازرسي كالا ( COI ) و استاندارد اجباري

بخش بازرسي كالا در فرآيند واردات و صادرات مشترك مي باشد. معمولا خريداران و شركت هاي وارداتي به طور معمول در زمان توليد كالا، بسته بندي كالا و ارسال كالا در محل توليد كننده حضور ندارند. جهت نظارت بر اين فرآيند و اطمينان از انطباق ( Conformity ) كالاي ارسالي، يك سازمان معتبر به صورت تخصصي به بازرسي كالا مي پردازد. شركت بازرگاني صادرات و واردات ترخيص كارا با توجه به حضور نمايندگان خود در كشور مبدأ مي تواند امكان سركشي هاي منظم و بررسي هاي خاص را نيز فراهم آورد. شركت واردات صادرات ترخيص كارا خدمات پنج نوع بازرسي را ارائه مي نمايد:

  • بازرسي اصالت فروشنده
  • بازرسي حين توليد
  • بازرسي قبل از حمل (PSI)
  • بازرسي قيمت
  • بازرسي استاندارد اجباري

 

حمل و نقل بين المللي

حمل و نقل بين المللي كالا و خدمات فورواردري

حمل و نقل بين المللي به روش هاي دريايي، جاده اي، ريلي، هوايي و مركب صورت مي گيرد كه باتوجه به نوع كالا، مبدأ و مقصد، حجم و وزن كالا، هزينه حمل و سرعت حمل بين المللي كالا و ريسك هاي موجود انتخاب مي گردد.

مديريت شركت بازرگاني واردات ترخيص كارا با توجه به سوابق و فعاليت هاي گسترده در اين حوزه مي تواند بهترين راهكار هاي موجود را عملياتي نمايد. شيوه هاي پيچيده ي كراس استاف (Cross Stuff) و يا سوييچ بي ال (Switch BL) از جمله اين راهكارها به شمار مي آيند. يكي از خدمات بازرگاني شركت واردات و صادرات ترخيص كارا انجام حمل و نقل بين المللي و اعلام كرايه حمل و خدمات فورواردري به صورت كاملا تخصصي مي باشد.

امورگمركي و ترخيص كالا از گمرك

پس از واردات كالا به كشور، كار ترخيص كار گمرك آغاز مي شود. مطابق قانون، حمل كننده كالا بايد از مسير هاي مجاز وارد كشور شود. اين مسير مجاز محلي از مرز مي باشد كه گمرك در آن مستقر است. انجام امور تشريفات گمركي با توجه به قوانين اينكوترمز انتخابي بر عهده ي فروشنده يا خريدار قرار مي گيرد. ترخيص كالا از گمرك تشريفاتي تخصصي است كه بايد توسط نماينده فروشنده يا خريدار يعني ترخيص كار (كارگزار گمرك – حق العمل كار گمرك ) انجام شود. انجام امور گمركي از اصلي ترين خدمات بازرگاني  شركت واردات ترخيص كارا مي باشد.

 

خدمات شركت ترخيص كارا

برچسب: ترخيص، ترخيص كار، ترخيص كالا، ترخيص كالا از گمرك، ثبت سفارش كالا، شركت ترخيص كالا، واردات از چين، واردات كالا، واردات كالا از تركيه، واردات كالا از چين، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۸:۱۲ توسط:joopress موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :