شركت بازرگاني كارا ترخيص  جوپرس جوپرس .

جوپرس

شركت بازرگاني كارا ترخيص

شركت بازرگاني كارا ترخيص يك شركت فعال در حوزه واردات و صادرات كالا و نيز ترخيص كالا از گمركات كشور مي باشد. اين شركت فعاليت هايي متمركز در اين بخش دارد. دانش فني بالا ، نيروي انساني زبده و داشتن ارتباطات كاري زياد و عميق باعث شده است كه ما بتوانيم سفارشات كار مشتريان را در اسرع وقت و با بيشترين دقت انجام دهيم.

ترخيص كالا

ترخيص كالا از گمرك يك فعاليت بسيار تخصصي مي باشد كه نياز به دانش و تجربه زيادي دارد. و عدم وجود چنين ويژگي هايي مي تواند منجر به تاخير در انجام كار و دشواري بسيار زيادي شود.

همچنين عدم آشنايي با محيط ترخيص كالا و بازرگاني مي تواند باعث اتلاف در وقت و سرمايه شما شود.

شركت بازرگاني كارا داراي تيمي متشكل از ترخيص كار ها و كارشناسان بازرگاني مي باشد كه با تجربه و دانش خود قادر به ترخيص كالا ي شما مشتريان گرامي در كمترين زمان ممكن مي باشند.

فعـــاليت هاي بازرگـــاني كارا ترخـــيص

شركت بازرگاني كارا ترخيص سعي دارد تا با استفاده از دانش و تجربه چندين سال فعاليت در زمينه ترخيص كالا از اتلاف وقت و سرمايه شما مشتريان گرامي جلوگيري نمايد. و كالاهاي مشتريان خود را در اســـرع وقت  به صاحبين كالا تحويل دهد.

مشاوره امور بازرگاني

آشنايي با قوانين و تعرفه هاي گمركي كشورهاي مختلف و همچنين آشنايي با پروسه ورود و خروج كالا از كشور و فرايند سرمايه گذاري و جلب توجه سرمايه گذار لازمه يه فعاليت تجاري و بازرگاني مي باشد. لذا ما در بازرگاني كارا ترخيص با ارائه خدمات مشاوره بازرگاني سعي در ارائه خدمات مشاوره به شما مشتريان گرامي را داريم تا از اتلاف وقت و سرمايه شما جلوگيري شود.

واردات كالا با ارز مبادله اي

شركت بازرگاني كارا ترخيص در كنار ترخيص كالا از گمرك، به ارائه خدمات ارزي و بانكي ، دريافت ارز مبادله‌اي و تخصيص ارز دولتي با انجام حواله هاي ارزيكه شامل حواله هاي يوان و گشايش ال‌سي براي جا به جايي ارز مبادله اي است، ميپردازد. شركت بازرگاني كارا ترخيص ، كليه خدمات ذكر شده از قبيل ترخيص كالا و خدمات ارزي و بانكي و خدمات بازرگاني شامل صدور و اخذ مجوزهاي واردات كالا از وزارت بازرگاني را ارائه مي‌دهد.

ثبت سفارش كالا

شركت بازرگاني كارا ترخيص ، تمامي خدمات ترخيص كالا همانند ثبت سفارش واردات كالا در سامانه جامع تجارت وزارت بازرگاني و اخذ مجوز هاي بازرگاني را در كوتاه ترين زمان، ارائه مي دهد. شركت كارا ترخيص و با اخذ كد فيدا براي فروشنده و ثبت اصلاحيه و جايگزين در ثبت سفارش كالا در ntsw و اظهار حمل در سامانه جامع تجارت ( ثبتارش ) جهت ثبت سفارش كالا با ارز دولتي اقدام مي نمايد. تخصيص ارز مبادلاتي از خدمات بازرگاني شركت كارا ترخيص مي باشد.

ترخيص كالا از گمرك

شركت بازرگاني كارا ترخيص با فعاليت در زمينه ترخيص از گمرك و ثبت سفارش كالا در سامانه جامع تجارتو داشتن مدرك رسمي كارگزاري گمرك و پروانه حق العمل كاري گمرك با ترخيص كار هاي مجرب خويش در گمرك هاي سراسر كشورمان ايران خدمات ترخيص كالا را ارائه مي دهد. اين شركت با اخذ مجوز هاي واردات كالا به ارائه خدمات بازرگاني و ترخيص به شركت هاي بازرگاني واردات و صادرات مي پردازد.

 

شركت بازرگاني كارا ترخيص

شركت ترخيص كالا و بازرگاني كارا ترخيص خدمات بازرگاني و واردات كالا را به واردكنندگان و توليد كنندگان سرتاسر كشور ارائه مي كند. تمامي خدمات ترخيص كالا همچون ثبت سفارش كالا در سامانه جامع تجارت و …  از همان اولين مراحل بازرگاني با تحقيقات بازار ، منبع يابي ، انجام گرفتن مذاكرات بازرگاني بين الملل ، اخذ proforma پيش فاكتور ، عقد قرارداد بين الملل و انجام امور بازرسي حضوري و اعتبار سنجي فروشنده كالا است. علاوه بر اين اخذ معافيت گمركي از وزارت بازرگاني در سامانه بهين ياب ، انجام ثبت سفارش ، ارائه كارت بازرگاني ، اخذ مجوز واردات كالا ، انجام ترخيص كالا از گمرك توسط با تجربه ترين ترخيص كار ان شرگت ترخيص كالا انجام مي گردد. براي كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با روند ترخيص از گمرك مي توانيد با شماره تلفن هاي ۲۲۶۳۹۵۸۰ و يا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس حاصل فرماييد.

 

تاجـــريار

اولين اپليكيشن هوشمند خدمات بازرگاني در تجارت بين المللي كشور

اپليكشن بسيار  هوشمند تاجريار ، قبل از اقدام به واردات كالا ، ثبت سفارش كالا توسط ترخيص كار  و تجربه ي لطمه ها و هزينه هاي بالا ناشي از نداشتن اطلاع تاجر ، بازرگان و ترخيص كار از مقررات و قوانين واردات كالا ، و محدوديت هاي ترخيص كالا از گمرك و مقررات گمركي با انجام محاسبه هزينه هاي واردات كالا به صورت اعم و ارائه انواع گوناگون  محدوديت ها و تسهيلات در كمترين زمان مسير صحيح را براي انجام تجارت بين المللي ، واردات كالا و صادرات كالا به تمامي توليد كنندگان و تاجران معرفي مي كند.

  • تعيين تعرفه كالا به صورت هوشمند
  • محاسبه اتوماتيك هزينه هاي گمركي
  • محاسبه حقوق ورودي كالا
  • محاسبه حقوق گمركي كالا
  • محاسبه ماليات كارت بازرگاني در واردات

و …

ترخيص كالا از گمرك

گمرك در همه كشورها مكاني است كه كالا هاي وارداتي و صادراتي در آن مورد بازرسي و وارسي قرار مي گيرد. تمامي كالا هايي كه ميخواهيم آن ها را از مرز كشورمان عبور دهيم بايد اول وارد گمرك بشود و سپس مراحل و فرايند ترخيص و يا صادرات كالا انجام شود. براي مثال ترخيص كالا از چين. تمامي اين مراحلي را كه براي واردات كالا انجام ميگيرد را ترخيص كالا از گمرك مي گوييم.

ايران به عنوان يك كشوري كه در زمينه واردات كالا و صادرات كالا بسيار فعال مي باشد. دليل اين فعاليت و توجه زياد به آن مي تواند دلايل مختلفي داشته باشد. برخي از اين دلايل را ذكر ميكنيم:

  1. موقعيت جفرافيايي خاص ايران   ۲٫ امكان واردات و صادرات كالا از طريق مسير هاي زميني ، هوايي و دريايي              و ….

مقدار حجم و ارزش دلاري كالا هايي كه ايران آن را واردات كرده است. همجون خريد از چين ، واردات از چين ، واردات از تركيه ، واردات از ايتاليا ، واردات از آلمان و … . در سال ۱۳۹۵ در حدود ۱ ميليارد و ۳۱۶ ميليون تن بوده است با ارزشي در حدود ۱۶ ميليارد و ۷۰۹ ميليون دلار. براي ترخيص كالا از گمرك اين حجم و مقدار كالا از گمرك هاي كشورمان ايران به شركت ترخيص كالا همچون بارزگاني كارا ترخيص ، و ترخيص كار هاي مجربي نيازمنديم.

ايران از جمله كشورهاييست كه در حوزه صادرات و واردات فعال است. نظر به موقعيت جغرافيايي ايران، كالا ها از ميسر راه هاي زميني، هوايي و دريايي وارد مرزهاي گمركي آن مي شوند. واردات كالا به ايران مانند خريد كالا از چين و واردات از چين در پنج ماه تخست سال ۹۵ بيش از ۱ ميليارد و ۳۱۶ ميليون تن با ارزش دلاري معادل بيش از ۱۶ ميليارد و ۷۰۹ ميليون دلار بوده. براي ترخيص اين حجم محموله وارده به كشور شركت هاي ترخيص كالا همچون شركت كارا ترخيص خدمات ترخيص كالا از گمرك را ارائه كرده و اين مقدار محموله را از گمرك هاي گوناگون ترخيص كرده و به دست شركت هاي صادرات و واردات و توليدي ها رساند.

طبق آمار ارائه شده از سمت گمرك ايران در ۵ ماه نخست سال ۱۳۹۵ بيش ترين مقدار ترخيص كالا از گمرك شهيد رجايي بوده.

ميزان ترخيص كالا از گمرك هاي مختلف كشور چقدر بوده است؟

گمرك شهيد رجايي يكي از بزرگترين و اصلي ترين گمرك هاي كشور در مرزهاي جنوبي كشورمان ايران مي باشد. اين گمرك بيش ترين مقدار واردات را به خود اختصاص داده است به شكلي كه در اين مدت ۵ ماهه از لحاظ ارزش دلاري بيش از ۵ ميليارد دلار واردات و ترخيص كالا از گمرك شهيد رجايي انجام گرفته است. اين مقدار و حجم  ۳۲ درصد كل ارزش دلاري واردات كشور را مشمول مي شود.

گمرك بندر امام خميني از نظر حجمي بيش ترين مقدار واردات و ترخيص را دارد به شكلي كه ۴۴ درصد كل واردات كالا به اين بندر بوده است كه (خريد از چين نيز جزء آنها مي باشد) و بيش از ۵۵ ميليون تن كالا به اين گمرك وارد شده است. اين به شكلي است كه حجم واردات كالا به گمرك شهيد رجايي بيش از ۲۸ ميلون تن يعني ۲۲ درصد كل واردات كالا به كشور بوده. علاوه بر اين ارزش دلاري كالا هاي ترخيص شده از گمرك امام خميني ۱۳ درصد كل واردات است. يعني مبلغي بيش از ۲ ميليارد دلار.

طبق اين آمار به آساني مي شود اين دو بندر را با هم مقايسه كرد. به دليل اينكه كه بزرگ ترين كشتي ها قادر به بارگيري و تخليه در گمرك بندر امام هستند و اسكله هاي موجود در آن بيش ترين مقدار و ظرفيت براي پذيرش كالاهاي فله اي و كيسه اي را دارد مي شود نتيجه گرفت كه اكثر كالا هايي كه وارد گمرك بندر امام مي شود كالا هاي فله اي است كه حجم بالايي دارد و ارزش دلاري آن ها نسبتا كم است.

كالا هايي مانند ذرت هاي دامي، كنجاله، حبوبات و غيره به همين خاطر است. ولي كالا هايي كه به بندر شهيد رجايي وارد مي شوند حدودا از نظر حجمي كمتر و با ارزش دلاري بيش تري مي باشند. براي مثال ماشين آلات، خطوط راه آهن و ديگر محصولات كه از نظر ارزش دلاري گران تر از كالا هاي فله اي مي باشد.

طبق آمار مي شود گفت كه گمرك فرودگاه امام خميني از نظر ارزش دلاري بيش ترين مقدار واردات و ترخيص كالا را پس از گمرك شهيد رجايي و گمرك بندر امام داشته به شكلي كه ۹ درصد كل واردات كالا به اين گمرك بوده . در گمرك فرودگاه امام خميني نيز كالا هايي با حجم و مقدار نسبتا كوچك ولي ارزش دلاري خيلي بالا ترخيص مي شود. به همين خاطر اين گمرك با حجم خيلي كم واردات نسبت به ديگر گمرك ها رتبه سوم را در ارزش دلاري كل واردات كشور دارد.

از نطر حجمي گمرك منطقه آزاد بندر انزلي رتبه سوم را دارد و ۹ درصد واردات و ترخيص كالا از گمرك بندر انزلي انجام گرفته است. گمرك بندر انزلي واقع در استان گيلان مي باشد و در قسمت جنوبي درياي خزر واقع شده . گمرك بندر انزلي هم با توجه به موقعيت جغرافيايي، انبارها و اسكله هايي كه در خود دارد بيش تر پذيراي كالاهاي فله اي و پر حجم است.

غير از اين چهار گمرك بالا از نظر ارزش دلاري مي شود بيان كرد كه ۸ درصد واردات و ترخيص كالا از گمرك تهران، ۵ درصد ترخيص كالا از گمرك انزلي، ۴ درصد ترخيص كالا از گمرك بوشهر، ۳ درصد ترخيص كالا از گمرك غرب تهران و الباقي از ساير گمرك هاي كشورمان ايران انجام گرفته است. همچنين از نظر حجم واردات مي شود گفت كه ۴ درصد ترخيص كالا از گمرك اميرآباد، ۳ درصد ترخيص كالا از گمرك بوشهر، ۲ درصد واردات و ترخيص كالا از گمرك تهران و الباقي از ديگر گمرك ها بوده است.

ترخيص كالا از گمرك با شركت بازرگاني كارا ترخيص

شركت كارا ترخيص به نام يك شركت بازرگاني واردات و صادرات با استفاده از ترخيص كار ان مجرب و حق العمل كار گمركي – كارگزار گمرك – خبره كه در گمرك هاي گوناگون كشور مشغول به فعاليت هستند به ارائه خدمات ترخيص از گمرك خود به شركت هاي واردات و صادرات و شركت هاي توليد كننده و بازرگاني در حوزه خدمات بازرگاني و خريد مستقيم از چين ، ترخيص كالا از چين ، واردات از چين و امور ترخيص كالا و تشريفات گمركي كمك رسانده و در كوتاه ترين مدت كالا ها و محموله هاي گوناگون را از گمرك ترخيص مي كند. همچنين با ارائه مشاوره بازرگاني در حوزه ي واردات و صادرات و خريد كالا از خارج به تجار و بازرگانان آگاهي هاي لازم را مي دهد تا فرايند واردات به بهترين شكل و بدون مشكل انجام گيرد.

 


برچسب: ترخيص، ترخيص كار، ترخيص كالا، ترخيص كالا از گمرك، خريد از چين، شركت ترخيص كالا، واردات از چين، واردات كالا، واردات كالا از تركيه، واردات كالا از چين، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۱:۴۷ توسط:joopress موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :