گيت فروشگاهي نيوسك  جوپرس جوپرس .

جوپرس

گيت فروشگاهي نيوسك

گيت فروشگاهي , دزدگير فروشگاهي , دزدگير لباس , دزدگير پوشاك , تگ لباس | نيوسك

نيوسك با تجربه اي چند ساله در زمينه توليد، فروش و راه اندازي سيستم هاي نظارتي و حفاظتي مي تواند امنيت اماكن شما را تضمين نمايد. محصولات توليدي ما در عرصه گيت فروشگاهي و آنتن سهمي قابل توجه را در بازار مصرف مشتريان دارد. وجود تيم فني متخصص و مجرب براي اجرا و راه اندازي جزو مزيت هاي ماست.

نيوسك در زمينه فروش و نصب و راه اندازي انواع سيستم هاي نظارتي و حفاظتي از جمله دوربين مداربسته ، گيت فروشگاهي ، دزدگير فروشگاهي ، دزدگير لباس ، دزدگير پوشاك ، صندوق فروشگاهي ، باركد خوان ، تجهيزات و سيستم هاي مبتني بر RFID فعاليت دارد. نيوسك مفتخر است كه تاكنون سيستم نظارتي و حفاظتي بسياري از اماكن، فروشگاهها، موسسات اداري بزرگ و كوچك را اجرا نموده است و به داشتن چنين مشترياني افتخار مي كند

شما مي توانيد قبل از هر اقدامي از طريق مشورت با مشاوران و كارشناسان ما بهترين راهكار امنيتي و بهترين خريد تجهيزات را داشته باشيد.

كافيست با شماره هاي ما تماس بگيريد.

 

گيت فروشگاهي نيوسك

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي يا همان سيستم گيت امنيتي ضد سرقت فروشگاهي (Electrical Article Surveilling) يك سيستم امنيتي مورد استفاده در فروشگاه ها مي باشد كه متشكل از يك يا 2 آنتن و تگ و يا ليبل استفاده شده بر روي اجناس مي باشد. در برخي از فروشگاه هاي بزرگ كه عرض در خروجي فروشگاه بزرگ مي باشد مي توان از چندين آنتن در كنار هم استفاده كرد. گيت فروشگاهي در بازار به اسم هاي زياد ديگري نيز شناخته ميشود. دزدگير لباس، دزدگير فروشگاهي، دزدگير پوشاك، گيت امنيتي فروشگاهي، گيت پوشاك، گيت، گيت دزدگير، و .... اسامي هستند كه در بين مصرف كنندگان رايج مي باشد.

 گيت فروشگاهي در حقيقت يك سيستم امنيتي براي جلوگيري از سرقت احتمالي در فروشگاه ها مي باشد. با اينكه كاركرد گيت فروشگاهي خيلي پيچيده نيست ولي كارايي بسياري زيادي را در جلوگيري از دزدي در فروشگاه ها دارد.

صاحبان فروشگاهها مخصوصا فروشگاه هاي بزرگ معمولا سعي مي كنند با نصب دوربين مداربسته و استخدام كارمندان زياد امنيت خود را تامين كرده و از سرقت جلوگيري كنند ولي هميشه موفق نيستند چرا كه دوربين مداربسته فقط سرقت ها را ضبط ميكنند و اگر مسئول مانيتور حواسش نباشد سارق ميتواند به راحتي جنس را از فروشگاه خارج كند.

 

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي همانند يك پليس باهوش و هوشيار تمام مشتريان را چك ميكند و در صورت بروز سرقت و هنگام خروج سارق از فروشگاه آژير ميكشد. در صورتي كه در يك فروشگاه از گيت فروشگاهي استفاده شده باشد احتمال دزدي تقريبا به صفر ميرسد.

در سيستم گيت فروشگاهي، آنتن ها در خروجي فروشگاه نصب مي شود و همواره روشن مي باشند. اين آنتن ها يك ميدان راديويي و يا مغناطيسي ايجاد مي كنند. تگ ها و يا ليبل ها كه متشكل از يك مدار الكترونيكي مي باشند توسط صاحبان فروشگاه بر روي محصولات نصب ميشوند و پس از فروخته شدن توسط صاحب فروشگاه تگ و ليبل باز شده و يا خنثي ميشود. در صورتي كه محصول سرقت شده باشد به هنگام خروج از فروشگاه آنتن هاي گيت فروشگاهي به تگ و ليبل روي محصول واكنش نشان ميدهد و صداي آژير آن بلند ميشود.

يك تگ در اكثر مواقع مانند يك صدف از دو بخش تشكيل شده است كه به هم متصل مي شوند و براي باز كردن بايد از جداكننده تگ و يا همان تگ بازكن مخصوص استفاده كرد و به هيچ عنوان نميتوان آن را با ابزار ديگري مثل چاقو و يا پيچ گوشتي و غيره باز كرد.

يك ليبل نيز بوسيله چسب قدرتمندي بر روي محصول چسبانده ميشود و كندن آن از روي محصول وقت زيادي را از سارق ميگيرد و كلنجار رفتن با آن صاحب فروشگاه را متوجه مي سازد. ليبل ها را ميتوان بوسيله ابزار مخصوصي به نام خنثي كننده ليبل خنثي كرد.

با توجه به تنوع محصولات فروشگاهي و جنس آنها 3 نوع گيت فروشگاهي توليد شده است كه هر نوع كاربرد و كارايي و فركانس كاري متفاوتي را دارند.

گيت فروشگاهي RF

گيت فروشگاهي RF براي محصولات لباس، كيف و كفش، چرم، كتاب و در كل براي هر محصول غير فلزي كاربرد دارد كه بسته به نوع محصول ميتوان از ليبل RF و يا تگ RF در اين نوع گيت فروشگاهي استفاده كرد. اين نوع گيت با توجه به قيمت مناسب و نسبتا پايين استفاده بسيار بالايي را دارد.

گيت فروشگاهي AM

گيت فروشگاهي AM براي محصولات نيمه فلزي و يا فلزي همچون محصولات آرايشي و بهداشتي، لوازم آشپزخانه، لوازم ورزشي، عطر و ادكلن، بدليجات و فروشگاههاي لوازم جانبي كامپيوتر و موبايل كاربرد دارد.

گيت فروشگاهي EM

گيت فروشگاهي EM بالاترين دقت را در بين گيت هاي فروشگاهي موجود دارد. اين گيت براي فروشگاههاي زيورآلات و طلا مناسب مي باشد. با توجه به كوچكي تگ هاي اين گيت فروشگاهي استفاده از آنها بر قطعات ريز طلا و جواهر امكان پذير است. قيمت اين گيت از بقيه گيت هاي موجو بالاتر است.

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي AM نيوسك نصب شده در شعب پوشاك زارا تبريز


برچسب: بهترين گيت فروشگاهي،تعمير گيت فروشگاهي،تگ فروشگاهي،دزدگير فروشگاهي،دزدگير لباس،دزدگير پوشاك،ليبل فروشگاهي،نيوسك،گيت فروشگاهي،گيت فروشگاهي دست دوم،،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۰۵ توسط:joopress موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :