گيت فروشگاهي  جوپرس جوپرس .

جوپرس

گيت فروشگاهي نيوسك

گيت فروشگاهي , دزدگير فروشگاهي , دزدگير لباس , دزدگير پوشاك , تگ لباس | نيوسك

نيوسك با تجربه اي چند ساله در زمينه توليد، فروش و راه اندازي سيستم هاي نظارتي و حفاظتي مي تواند امنيت اماكن شما را تضمين نمايد. محصولات توليدي ما در عرصه گيت فروشگاهي و آنتن سهمي قابل توجه را در بازار مصرف مشتريان دارد. وجود تيم فني متخصص و مجرب براي اجرا و راه اندازي جزو مزيت هاي ماست.

نيوسك در زمينه فروش و نصب و راه اندازي انواع سيستم هاي نظارتي و حفاظتي از جمله دوربين مداربسته ، گيت فروشگاهي ، دزدگير فروشگاهي ، دزدگير لباس ، دزدگير پوشاك ، صندوق فروشگاهي ، باركد خوان ، تجهيزات و سيستم هاي مبتني بر RFID فعاليت دارد. نيوسك مفتخر است كه تاكنون سيستم نظارتي و حفاظتي بسياري از اماكن، فروشگاهها، موسسات اداري بزرگ و كوچك را اجرا نموده است و به داشتن چنين مشترياني افتخار مي كند

شما مي توانيد قبل از هر اقدامي از طريق مشورت با مشاوران و كارشناسان ما بهترين راهكار امنيتي و بهترين خريد تجهيزات را داشته باشيد.

كافيست با شماره هاي ما تماس بگيريد.

 

گيت فروشگاهي نيوسك

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي يا همان سيستم گيت امنيتي ضد سرقت فروشگاهي (Electrical Article Surveilling) يك سيستم امنيتي مورد استفاده در فروشگاه ها مي باشد كه متشكل از يك يا 2 آنتن و تگ و يا ليبل استفاده شده بر روي اجناس مي باشد. در برخي از فروشگاه هاي بزرگ كه عرض در خروجي فروشگاه بزرگ مي باشد مي توان از چندين آنتن در كنار هم استفاده كرد. گيت فروشگاهي در بازار به اسم هاي زياد ديگري نيز شناخته ميشود. دزدگير لباس، دزدگير فروشگاهي، دزدگير پوشاك، گيت امنيتي فروشگاهي، گيت پوشاك، گيت، گيت دزدگير، و .... اسامي هستند كه در بين مصرف كنندگان رايج مي باشد.

 گيت فروشگاهي در حقيقت يك سيستم امنيتي براي جلوگيري از سرقت احتمالي در فروشگاه ها مي باشد. با اينكه كاركرد گيت فروشگاهي خيلي پيچيده نيست ولي كارايي بسياري زيادي را در جلوگيري از دزدي در فروشگاه ها دارد.

صاحبان فروشگاهها مخصوصا فروشگاه هاي بزرگ معمولا سعي مي كنند با نصب دوربين مداربسته و استخدام كارمندان زياد امنيت خود را تامين كرده و از سرقت جلوگيري كنند ولي هميشه موفق نيستند چرا كه دوربين مداربسته فقط سرقت ها را ضبط ميكنند و اگر مسئول مانيتور حواسش نباشد سارق ميتواند به راحتي جنس را از فروشگاه خارج كند.

 

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي همانند يك پليس باهوش و هوشيار تمام مشتريان را چك ميكند و در صورت بروز سرقت و هنگام خروج سارق از فروشگاه آژير ميكشد. در صورتي كه در يك فروشگاه از گيت فروشگاهي استفاده شده باشد احتمال دزدي تقريبا به صفر ميرسد.

در سيستم گيت فروشگاهي، آنتن ها در خروجي فروشگاه نصب مي شود و همواره روشن مي باشند. اين آنتن ها يك ميدان راديويي و يا مغناطيسي ايجاد مي كنند. تگ ها و يا ليبل ها كه متشكل از يك مدار الكترونيكي مي باشند توسط صاحبان فروشگاه بر روي محصولات نصب ميشوند و پس از فروخته شدن توسط صاحب فروشگاه تگ و ليبل باز شده و يا خنثي ميشود. در صورتي كه محصول سرقت شده باشد به هنگام خروج از فروشگاه آنتن هاي گيت فروشگاهي به تگ و ليبل روي محصول واكنش نشان ميدهد و صداي آژير آن بلند ميشود.

يك تگ در اكثر مواقع مانند يك صدف از دو بخش تشكيل شده است كه به هم متصل مي شوند و براي باز كردن بايد از جداكننده تگ و يا همان تگ بازكن مخصوص استفاده كرد و به هيچ عنوان نميتوان آن را با ابزار ديگري مثل چاقو و يا پيچ گوشتي و غيره باز كرد.

يك ليبل نيز بوسيله چسب قدرتمندي بر روي محصول چسبانده ميشود و كندن آن از روي محصول وقت زيادي را از سارق ميگيرد و كلنجار رفتن با آن صاحب فروشگاه را متوجه مي سازد. ليبل ها را ميتوان بوسيله ابزار مخصوصي به نام خنثي كننده ليبل خنثي كرد.

با توجه به تنوع محصولات فروشگاهي و جنس آنها 3 نوع گيت فروشگاهي توليد شده است كه هر نوع كاربرد و كارايي و فركانس كاري متفاوتي را دارند.

گيت فروشگاهي RF

گيت فروشگاهي RF براي محصولات لباس، كيف و كفش، چرم، كتاب و در كل براي هر محصول غير فلزي كاربرد دارد كه بسته به نوع محصول ميتوان از ليبل RF و يا تگ RF در اين نوع گيت فروشگاهي استفاده كرد. اين نوع گيت با توجه به قيمت مناسب و نسبتا پايين استفاده بسيار بالايي را دارد.

گيت فروشگاهي AM

گيت فروشگاهي AM براي محصولات نيمه فلزي و يا فلزي همچون محصولات آرايشي و بهداشتي، لوازم آشپزخانه، لوازم ورزشي، عطر و ادكلن، بدليجات و فروشگاههاي لوازم جانبي كامپيوتر و موبايل كاربرد دارد.

گيت فروشگاهي EM

گيت فروشگاهي EM بالاترين دقت را در بين گيت هاي فروشگاهي موجود دارد. اين گيت براي فروشگاههاي زيورآلات و طلا مناسب مي باشد. با توجه به كوچكي تگ هاي اين گيت فروشگاهي استفاده از آنها بر قطعات ريز طلا و جواهر امكان پذير است. قيمت اين گيت از بقيه گيت هاي موجو بالاتر است.

گيت فروشگاهي

گيت فروشگاهي AM نيوسك نصب شده در شعب پوشاك زارا تبريز


برچسب: بهترين گيت فروشگاهي،تعمير گيت فروشگاهي،تگ فروشگاهي،دزدگير فروشگاهي،دزدگير لباس،دزدگير پوشاك،ليبل فروشگاهي،نيوسك،گيت فروشگاهي،گيت فروشگاهي دست دوم،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۰۵ توسط:joopress موضوع:

گيت فروشگاهي AM

گيت فروشگاهي AM

نحوه كاركرد دزدگير فروشگاهي AM با گيت فروشگاهي RF متفاوت است. گيت فروشگاهي AM يك تكنولوژي جديد مي باشد و در طراحي و توليد آن سعي شده است تا تمام معايب دزدگير فروشگاهي RF رفع شود. گيت فروشگاهي AM بر اساس امواج اكوستو مغناطيس كار ميكند و فركانس كاري آن 58 كيلوهرتز مي باشد. همين فركانس پايين در گيت AM باعث شده است تا براي استفاده بر روي محصولات فلزي و يا نيمه فلزي نيز مناسب باشند.
تكنولوژي گيت فروشگاهي AM براي اولين بار در آمريكا ايجاد شده است كه پس از آن شركت هاي مطرح اروپايي نيز وارد توليد آن شده اند. دقت بالاي دستگاه در تشخيص تگ و يا ليبل هاي عبوري باعث شده است تا در صورت نصب صحيح و رعايت فاصله مجاز پوششي دو آنتن هيچ تگ و يا ليبلي نتواند از دزدگير AM رد شود.

گيت هاي فروشگاهي AM بخاطر پردازش سيگنال ديجيتال داراي دقت بالا بوده و درصد خطاي آن نزديك به صفر مي باشد. گيت هاي فروشگاهي AM به نسبت گيت فروشگاهي RF فاصله بيشتري را پوشش مي دهند (در حدود 4 متر).
پوشش عرضي بيشتر، دقت عملكرد خوب، عدم تداخل، تك فركانس بودن (58 كيلوهرتز)، كوچكي ليبل ها و استفده راحت، قابليت تنظيم ديجيتالي، كاركرد تگ ها در كنار هم جزو ويژگي هاي مثبت اين گيت ها مي باشد. گيت AM نسبت به گيت RF دستگاه گرانتري مي باشد.. همينطور قيمت ليبل AM نسبت به ليبل RF حدوداٌ 3 الي 4 برابر گران تر مي باشد.
دزدگير فروشگاهي AM ميتواند در حالت استفاده از 2 آنتن فاصله 2 متر را پوشش دهد. در صورتي كه از يك تك آنتن استفاده گردد بسته به نصب آنتن در وسط عرض در، ميتوان فاصله 240 سانتي متر را پوشش داد يعني 120 سانتي متر از هر طرف.
در بازار ايران مي توان مدل هاي مختلف ساخت ايران و وارداتي را پيدا كرد. گيت فروشگاهي AM ايراني بخاطر قيمت پايين مشتريان بيشتري را نسبت به مشابه خارجي آن دارد. هرچند كه به لحاظ كارايي تفاوتي را با نمونه هاي خارجي ندارد و قيمت پايين آن تنها به خاطر بومي سازي و نبود هزينه هاي حمل و نقل است. از برندهاي مطرح داخلي مي توان گيت سيگما و گيت ايمن موج و گيت استون را نام برد.

 

gate

انواع گيت فروشگاهي AM در بار وجود دارد. يكي از معروفترين برندها گيت سيگما است. ر زير اين مدل از گيت فروشگاهي را معرفي ميكنيم.

گيت سيگما

گيت سيگما يكي از چند برند گيت فروشگاهي AM موجود در بازار است. گيت سيگما در اكثر مواقع متشكل از يك باكس و دو آنتن مي باشد كه بسته به نوع استفاده و موقعيت فروشگاه ميتواند تك آنته و يا چند آنتنه نيز استفاده شود. تكنولوژي گيت سيگما متعلق به كشور فنلاند مي باشد كه در سالهاي اخير توسط متخصصين داخلي بومي سازي شده است و همين مساله باعث شده است تا با كسر هزينه زايد حمل و نقل و يا تعرفه هاي گمركي قيمت اين گيت بسيار مناسب باشد.

تكنولوژي و برد استفاده شده در اين گيت فروشگاهي ، فنلاندي بوده و آنتن استفاده شده توليد داخل مي باشد. هرچند كه بسياري از فروشندگان بعضا با اغراق كل سيستم را وارداتي مي نامند كه اين مساله حقيقت ندارد. گيت سيگما يك برند آزموده است و كارايي بالاي آن اثبات شده است.

يكي از مزيت هاي گيت سيگما تنوع در آنتن آن مي باشد كه همه سلايق را پوشش ميدهد هرچند كه قيمت آنتن ها متفاوت از هم مي باشند ولي با اين گيت فروشگاهي سيگما با گرانترين نوع آنتن قابل عرضه نيز قيمت مناسب و پايين تري را نسبت به نمونه هاي مشابه وارداتي اش دارد. گيت سيگما را مي توان به عنوان دزدگير ساعت، دزدگير لوازم آرايشي، دزدگير لوازم خانگي استفاده نمود.

بسته به نوع آنتن استفاده شده در گيت سيگما، اين گيت فروشگاهي مي تواند فاصله هاي متفاوتي را پوشش دهد كه حتي فروشگاه هاي بزرگ با ورودي هاي عريض و بالاي 2 متر را نيز پوشش دهد. باكس سيگما مي تواند به تنهايي با يك آنتن باريك نيز كار بكند و اين يك مزيت عمده براي فروشگاه هاي كوچك است كه مشكل فضا براي نصب آنتن دارند.

مدل هاي مختلف گيت فروشگاهي سيگما را مي توانيد در بخش گيت فروشگاهي AM ببينيد.

برخي مزاياي گيت هاي سيگما را مي توان به شرح زير بيان كرد:

1) استفاده از كنترلر باكس مجزا با قابليت ساپورت تا 4 آنتن

2) داراي LCD گرافيكي و ريموت كنترل براي اعمال تنظيمات

3) تنوع در اتصال پايه ها به كنترلر بسته به موقعيت فروشگاه

4) داراي تنظيمات خودكار

5) داراي كد فعالسازي يكماهه و مادام العمر( قابل استفاده در فروش هاي غير نقدي)

 

گيت فروشگاهي

ليبل AM باركددار

براي سفارش گيت فروشگاهي و يا مشاوره با بخش فني و يا فروش مي توانيد با ما تماس بگيريد


برچسب: بهترين گيت فروشگاهي،تعمير گيت فروشگاهي،تگ فروشگاهي،دزدگير فروشگاهي،دزدگير لباس،دزدگير پوشاك،ليبل فروشگاهي،نيوسك،گيت فروشگاهي،گيت فروشگاهي دست دوم،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۲۷ توسط:joopress موضوع: