طراحي وب سايت جوپرس جوپرس .

جوپرس

طراحي وب سايت جوپرس

شركت طراحي وب سايت جوپرس با تجربه چند ساله در زمينه خدمات طراحي وب سايت و سئو فعال مي باشد. اين شركت بيشتر در توسعه سيستم مديريت محتواي وردپرس و جوملا فعاليت مي كند. ما انواع وب سايت مورد نياز مشتريان را طراحي مي كنيم. طراحي وب سايت با اصول سئو يكي از تخصص هاي ماست. اين ايده بر اساس نياز مشتريان به سئو وب سايت ابداع شد. در ادامه ما در خصوص طراحي سايت شركتي كه بيشترين تقاضا را در بين مشتريان دارد در خدمات شما هستيم.

 

طراحي وب سايت شركتي : در عصر حاضر با توجه افزايش ميزان ارتباطات و رشد چشمگير فناوري ، شركت هاي زيادي با اهداف مختلف سعي دارند تا خدماتي را به اقشار مختلف جامعه ارائه كنند . اما آيا همين كه شركتي تاسيس شود و شروع به فعاليت كند كافيست ؟ در پاسخ بايد گفت كه البته ثبت قانوني شركت و ثبت برند اختصاصي براي آن لازم و ضروري است ، اما كافي نيست .

از آنجا كه امروز تعداد شركت هاي فعال در زمينه هاي مختلف بسيار زياد شده است ، مي بايست براي رشد اقتصادي و تبليغات تجارت و كسب و كار خود يك فضاي گسترده و قابل دسترس براي عموم را انتخاب كرد . البته تبليغات فيزيكي و يا از طريق رسانه هاي مختلف خيلي مي تواند موثر باشد ، اما با محدوديت هاي فراواني مواجه است و همچنين نياز به نيروي انساني بيشتر و صرف انرژي و هزينه و زمان بيشتري نيز دارد . بنابراين براي تبليغات مفيد و موثر بايد چه كرد ؟

در دنياي فناوري عصر حاضر ، فضاي وب در بستر شبكه گسترده جهاني اينترنت بسيار مورد توجه قرار گرفته و رشد فراواني داشته است . فضاي وب با در اختيار گذاشتن امكانات زيادي از جمله امكان طراحي وب سايت و يا اپليكيشن هاي تحت وب براي منظورهاي مختلف در امر تبليغات و كسب اعتبار و جذب مشتريان بسيار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است .

از جمله ساير ويژگي هاي اين بستر ، راحتي و سرعت در دسترسي به آن است كه اين خود موجب مي شود تا افراد بيشتر در اين محيط به دنبال خدمات مورد نياز خود باشند . تيم طراحي وب سايت جوپرس با نيروهاي متخصص خود در زمينه طراحي وب سايت شركتي و اجراي تمام امور تبليغاتي براي كسب و كار شما و همچنين ارائه مشاوره تخصصي و رايگان در زمينه تجارت الكترونيك مي تواند بهترين همراه شما در رسيدن به موفقيت در تجارتتان باشد .

در طراحي وب سايت شركتي به چه نكات و مواردي بايد توجه داشت ؟

مهمترين موردي كه بايد به آن دقت كرد همين تعدد وب سايت هاي شركتي و تبليغاتي است ، چرا كه زماني كه كاربر وب با جست و جو در وب با انبوهي از وب سايت هاي شركتي مواجه مي شود از ميان تمام آن ها تنها يكي را انتخاب مي كند . پس اين مساله باعث مي شود تا صاحبان كسب و كار به دنبال داشتن وب سايتي برتر نسبت به ساير شركت ها باشند .

در سال هاي گذشته ، طراحي وب سايت شركتي صرفا به اين معني بود كه صاحب كسب و كار تنها يك فضاي كمي از فضاي وب را در اختيار خود بگيرد و به تنها به معرفي خدمات خود و ارائه كمي توضيح درباره آن ها باشد . اين كار با يك طراحي ساده و غيرحرفه اي و تنها تعدادي عكس و تعدادي مطلب امكان پذير بود ، اما همانطور كه در بخش قبل اشاره كردم ديگر روند طراحي وب سايت شركتي تغيير كرده است و بايد اين كار به شكلي حرفه اي صورت گيرد كه وب سايت شركت ما به نسبت ساير وب سايت هاي مشابه برتري داشته باشد تا مورد استقبال كاربران و بازديدكنندگان قرار گيرد.

مراحل طراحي وب سايت شركتي به طور حرفه اي

مهمترين گام در اين كار اين است كه يك ايده و طرح نو و تازه ارائه كنيم . براي ارائه ايده اي برتر ، بايد به سه سوال اصلي پاسخ داده شود :

•    شركت مورد نظر در چه زمينه اي فعاليت دارد ؟

•    اهداف تجاري اين شركت چه هستند ؟

•    مخاطبان و مشتريان اين شركت چه كساني هستند ؟

پس از پاسخ دادن به اين سوالات اصلي ، حال وقت ايده پردازي در مورد طرح سايت است . از جمله ويژگي هاي تيم طراحي وب سايت جوپرس كه آن را از ساير تيم هاي طراحي وب سايت متمايز ساخته است ، ارائه بهترين و برترين و بروزترين ايده ها براي طراحي وب سايت شركتي به طور حرفه اي مي باشد .

جزييات طراحي وب سايت شركتي

پس از گام مهم ارائه ايده بروز براي طرح وب سايت ، نوبت آن است كه به جزييات طرح وب سايت بپردازيم :

صفحه فرود وب سايت نقش بسيار مهم و كليدي را ايفا مي كند چرا كه كاربر در بدو ورود به وب سايت به جلوه هاي ظاهري و گرافيكي سايت بسيار توجه مي كند و اين موارد مي تونند كاربر را در وب سايت شما نگه دارند و يا باعث ناخوشايندي بازديد كننده شوند و او به سرعت سايت را ترك كند . پس تايپوگرافي صفحه اول براي ارتقا نرخ تبديل بازديد كنندگان به كاربران دائمي وب سايت بسيار موثر است .

پس از طراحي صفحه اصلي (فرود) و جلب توجه بازديد كننده به بازديد از ساير بخش ها و صفحات وب سايت ، مي بايست به طراحي ساير صفحات پرداخت . در طراحي وب سايت شركتي ، صفحه ” درباره ما ” مي تواند به عنوان مهمترين صفحه تلقي شود . افراد براي شناختن برند و مشاهده سوابق و اطلاعاتي درباره شركت مورد نظر ، ابتدا به صفحه درباره ما مي روند تا اين موارد را مشاهده كنند . پس در واقع اين صفحه نيز يك صفحه فرود محسوب مي شود و مي بايست همان نكات مشترك براي صفحات فرود مانند تايپوگرافي مناسب ، گرافيك زيبا و جالب توجه ، قرار دادن برند شركت در راس ساير محتواي اين صفحه براي جلب توجه بازديد كننده و … را بايد در نظر گرفت .

در گام بعدي نوبت به ارائه اطلاعات تماس با شركت و معرفي راه هاي ارتباطي بين شركت و مشتريان است . اين مجموعه از اطلاعات و محتوا را معمولا در صفحه اي به نام صفحه ” تماس با ما ” قرار مي دهند . البته اين صفحه يك صفحه فرود محسوب نمي شود ، اما بايد در لي اوت محتواي آن بسيار دقت كرد . معمولا افراد براي اطمينان حاصل كردن از اعتبار شركت ، ابتدا به آدرس و سپس شماره تماس آن توجه مي كنند ؛ بنابراين بايد آدرس و شماره تلفن معتبر شركت به درستي در اين صفحه ثبت شود و در بخشي قرار گيرد كه بازديد كننده در يافتن با مشكل مواجه نشود . سپس بايد يك فرم تماس مفيد و مختصر و جذاب در قسمت مياني صفحه پياده سازي شود تا از اين طريق بتوانيد نظرات و پيشنهادات و يا ساير مطالبي كه كاربر قصد دارد به شما منتقل كند را دريافت كنيد .

در روند سال هاي اخير طراحي وب سايت شركتي به طور حرفه اي ، صفحه ي ديگري نيز طراحي مي شود براي ثبت اطلاعات و رزومه مربوط به كاركنان و كارمندان شركت . اين كار معمولا توسط شركت هاي بزرگ و معتبر صورت مي گيرد تا هر چه بيشتر اعتماد مشتري را به خود جلب كنند . تيم طراحي وب سايت جوپرس به طور اختصاصي و حرفه اي اين صفحه را براي وب سايت شركت مشتريان خود طراحي مي كند .

مورد بعدي كه بسيار در امر بهينه سازي وب سايت و سئو تاثير مثبت دارد ، بلاگ وب سايت است . در سئو وب سايت مهمترين اصل براي رسيدن به وب سايتي بهينه و با رتبه و امتياز بالا ، توليد محتواي بهينه مي باشد . در طراحي وب سايت شركتي نيز كه قصد داريم وب سايت در بالاترين جايگاه نسبت به رقباي خود در رتبه دهي موتورهاي جست و جو قرار بگيرد مي بايست به اين اصل سئو توجه داشته باشيم و از طراحي يك بلاگ براي قرار دادن اخبار و يا هرگونه مطالب مرتبط با سايت غافل نباشيم .

در طراحي وب سايت شركتي براي شركت هايي كه علاوه بر ارائه خدمات ، قصد عرضه كردن محصولاتي را نيز دارند ، بخش بعدي كه حائز اهميت است بخش معرفي محصولات مي باشد . در اين بخش از سايت مي بايست با طراحي دقيق و مناسب و گرافيكي چيدمان محصولات در صفحه ، به خوبي و زيبايي محصولات خود را مقابل ديدگان بازديد كنندگان قرار دهيم . البته در اين بخش از سايت اگر شركت داراي نمونه كار از خدمات اجرايي خود باشد ، تصاوير و توضيحاتي از آن ها نيز در اين بخش قرار مي گيرد .

همچنين به عنوان آخرين مورد مهم در جزييات طراحي وب سايت شركتي لازم به ذكر است كه تيم طراحي وب سايت جوپرس براي سايت شما يك سيستم فروش (سيستمي متفاوت از سيستم فروش وب سايت هاي فروشگاهي) طراحي مي كند كه به راحتي و كسب سود فراوان بتوانيد محصولات و خدمات خود را به مشتريان عرضه كنيد .

در آخر براي جمع بندي اين بخش از مقاله مي توان در يك جمله گفت كه اولين همان گام اول ، يعني ارائه ايده مناسب و حرفه اي براي طراحي وب سايت به درستي انجام شود ، ساير مراحل و جزييات پروژه نيز به دنبال آن به خوبي پيش خواهد رفت . از آنجا متخصصان جوپرس در ايده پردازي و ارائه طرح و پياده سازي آن از مهارت بالايي برخوردار هستند ، پس ديگر جاي هيچگونه نگراني براي شما مشتري گرامي وجود نخواهد داشت .

طراحي وب سايت شركتي به روش طراحي ريسپانسيو

طراحي ريسپانسيو (واكنش گرا) يا همان mobile-friendly در واقع روشي در طراحي وب سايت است كه صفحات سايت شما را بر روي دستگاه هاي مختلف با ابعاد صفحه نمايش متفاوت سازگار مي سازد . همانطور كه در روند ميزان استفاده كاربران وب از دستگاه هاي غيردسكتاپ مانند تلفن هاي هوشمند و تبلت ها و … مشاهده كرديد ، اين رويه روز به روز در حال افزايش است و ديگر در سال هاي اخير اكثريت كاربران وب به عنوان كاربران موبايل وب شناخته مي شوند و طراحي وب سايت ريسپانسيو تبديل به امري لازم و ضروري در طراحي وب سايت شده است .

همچنين بايد گفت كه گوگل با آپديت الگوريتم هاي امتياز دهي خود به وب سايت ها ، براي وب سايت هاي ريسپانسيو امتياز بيشتري در نظر مي گيرد و رتبه برتري به آن ها مي دهد . اين mobile-friendly بودن وب سايت ها براي كاربران وب به قدري مورد توجه قرار گرفته و حائز اهميت هم براي بهبود تجربه كاربري و هم رتبه گرفتن و سئو وب سايت مي باشد كه حتي وب سايت هاي قديمي كه قبلا طراحي شده بودند نيز اقدام به بازطراحي سايت هاي خود كرده اند تا قابليت واكنش گرايي را به آن اضافه كنند .

طراحي وب سايت شركتي توسط تيم طراحي وب سايت جوپرس

•    ارائه برترين و بروزترين ايده ها براي طراحي وب سايت شركتي در جوپرس

•    مشاوره رايگان براي انتخاب كلمات كليدي و سئو وب سايت

•    پياده سازي طرح وب سايت با بهترين كيفيت (از نظر فني و ظاهري) و مناسب ترين هزينه و كمترين زمان و همينطور متناسب با سليقه كارفرما

•    معرفي خدمات و محصولات شركت شما و تبليغات حرفه اي براي شناخته شدن در فضاي وب و كسب اعتبار بين كاربران وب

•    استفاده از شيوه هاي حرفه اي براي برندسازي و افزايش محبوبيت برند شركت شما در فضاي گسترده اينترنت

•    جذب حداكثري بازديدكنندگان و تبديل آن ها به كاربران دائمي وب سايت

•    رقابت با برترين وب سايت هاي شركت هاي مشابه

•    همراهي شما در به موفقيت رسيدن در تجارت الكترونيك

* ارائه بهترين و با كيفيت ترين خدمات طراحي وب سايت و بهينه سازي و سئو وب سايت توسط تيم حرفه اي جوپرس *

ويژگي هاي وب سايت شركتي  :


 • نمايش لينك صفحات در شبكه هاي اجتماعي
 • قابليت تغيير ترتيب چيدمان منو به دلخواه شما و گرافيك جذاب و كاربرپسند
 • قابليت طراحي فرم هاي مختلف براي دريافت اطلاعات كاربران و مشتريان
 • پديداري بالا در موتور هاي جستجو
 • امكان مديريت آسان مطالب،موضوعات ، اسناد و تصاوير
 • گالري تصاوير
 • امكان نمايش آمار بازديدكنندگان سايت توسط سيستم آمارگيري پيشرفته
 • مديريت نظرسنجي و امكان ثبت نظر براي كاربران و مديران با استفاده از صندوق دريافت و ارسال پيام
 • ارائه خبرنامه و ارسال ايميل اختصاصي و پيشرفته براي كاربران ثبت نام كرده
 • امكان ثبت كلمات كليدي در همه ي صفحات
 • امكان ايجاد اسلايد نمايشي جذاب و هوشمند
 • قابليت اضافه شدن بخش فروش اينترنتي و فروشگاه اينترنتي در سايت
 • معرفي محصولات و خدمات شركت
 • رزومه شركت و هر آنچه كه افراد در باره شما بايدبدانند
 • سرعت بالاي لود صفحات
 • قابليت چند زبانه شدن سايت
 • امكان ريسپانسيو يا واكنش گرا بودن طراحي سايت
 • امكان بارگزاري فيلم در سايت
 • بخش مقالات و سوالات متداول
 • پيام مديران
 • استفاده از نقشه ي گوگل آنلاين بهمراه جانمايي در نقشه

برچسب: جوپرس، سئو، سئو سايت، سئو وب سايت، سئوكار حرفه اي، طراحي وب سايت، طراحي وب سايت با اصول سئو، طراحي وب سايت با وردپرس، طراحي وب سايت جوپرس، مشاور سئو، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۴:۰۴ توسط:joopress موضوع: